Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanmak

Yürüyerek Para Kazanmak Bu Uygulamalar ile Mümkün

Yürüyerek Para Kazanmak Bu Uygulamalar ile Mümkün

Yürüyerek para kazanmak nasıl yürüyerek para kazanılır?Artık sizde hem yürüyecek hemde adımlarınızdan para kazanacaksınız.Yürüyerek para kazanmak için bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda sizlere anlatılmıştır.

Yürüyerek para kazanmak nasıl yürüyerek para kazanılır?Artık sizde hem yürüyecek hemde adımlarınızdan para kazanacaksınız.Yürüyerek para kazanmak için bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda sizlere anlatılmıştır.

Online internetten para kazanmak denince akla gelen sorular arasında Yürüyerek para kazanılır mı? gelmekte olup adım atarak  para kazanmanın mümkün olduğu bir gerçek.İşte sizinde yürüyerek ve adım atarak para kazanmanızı sağlayacak en etkili uygulamaları bu yazımızda inceledik ve sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz için kaleme aldık.

Sizde ister tek bir uygulama yada bir kaç uygulamayı kullanarak yürüyerek para kazanma imkanı sayesinde çok daha fazla kazanç elde edilmesini sağlayabilirsiniz.Para Kazanma Platformu envercoban.com bloğumuzda sizler için en iyi kazanç yollarını önermekteyiz.

Yürüyerek Para Kazanma uygulamaları ile çok yüksek paralar kazanma imkanı pek yoktur.Atacağınız binlerce adım sonrasında kazancınız bir kaç dolar olacaktır.Tabiki size önerilen uygulamlardan bir kaçını birden uygulayıp kazançlarını arttırabilirsiniz.İşte sizler için önerdiğimiz uygulamalar.

Yürüyerek Para Kazanma Uygulamaları

SweatCoin: Sizlere yürüyerek para kazanma uygulamaları arasında en populer uygulama olan Swetcoin bu uygulamaların bizlere ulaşmasını sağlayan ilk ve en fazla kullanılan uygulamadır.Sweatcoin Android ve IOS Marketkerinden uygulama indirilerek karşımıza çıkacak oldukça basit olan kayıt formunu dolduracaksınız.

Kayıt olduktan sonra uygulama izinlerini vererek atmaya başlayacağınız her adımınız uygulama tarafından sayılmaya başlayacaktır.Gün boyunca atmış olduğunuz adımlarınızı uygulamaya girip atmış olduğunuz adımlarınızı SweatCoin kripto para birimine dönüştüreceksiniz.

Evidation: Yürüyerek para kazanma uygulamaları arasında bulunan Google Play ve Apple Store den indirilebilen sağlık uygulaması olması ayrıyeten uyuyarak,fitnes yaparak ve yemek yiyerek para kazanabileceğiniz bir uygulamadır.

Bir çoğunuz bu uygulama neden para veriyor diyebilirsiniz. Anketler ve Reklamlar ile kazanılan elde edilen gelirler sizlerle paylaşılmakta.Bu uygulamaları yaparken genel olarak sizin ne kadar kazandığınız belirtilmiyor.Kullanıcı ve işlem düzenlerine göre farklı ödeme seçeneği belirliyor.

Evidation 10 bin puan size 10 dolar kazanç olarak geri dönüyor bu uygulamayı aktif olarak kullanacaklar 7 gün içinde bu kazanca ulaşabilmektedir.

Optimity: Yürüyerek para kazanma uygulaması ile para kazanılan ayrıca bu uygulamayı arkadaşlarınıza da önerip tavsiye etme sayesinde kazanç elde edersiniz.Oldukça populer olup son zamanlarda oldukça genişleyen ödül havuzu büyüyen ve kullanıcılarının haftada 10 dolar kazandığı bu güzel uygulama ilerki günlerde daha da genişlemesi bekleniyor.

Bu uygulamayı Google Play ve Apple Store indirebilirsiniz.

Pk Rewards: Hem yürüyüp hemde yapacağınız koşular ile para kazanmanızı sağlayacak olan Pk Rewards uygulaması Fitnes konusunda kullanıcılarına kazanç elde ettiren etkili uygulamalar arasında dır.Belirlenen hedeflere ulaşarak kazanacağınız puanlarınızı hediye çeklerine dönüştürebilirsiniz.

IOS işletim sistemli cihazlar ve Apple Marketlerden bu uygulamayı indirebilirsiniz.Yürüyerek para kazanma uygulamaları neler?Yürüyerek para nasıl kazanılır?Sizler için yürüyerek para kazanmanızı sağlayacak bir kaç uygulama bu yazımızda tanıtıldı.

Sürekli gelişen ve yenilenen Teknoloji dünyası bir çok kişi için para kazanma alanında yeni yöntem ve yollar sunmaktadır.Cep Telefonu ve Mobil cihazlarınızdan para kazanmak isterseniz indireceğiniz bu uygulamalar ile sizde yürüyerek para kazanmak için ilk adımlarınızı atmaya başlayacaksınız.

Tavsiye edilen bu uygulamalar çok yüksek kazançları vadetmese de yürüyerek ek gelir kazanma yöntemleri arasında populer olan uygulamalar olarak göze çarpmakta.Sitemizi takip ederek sizde en güvenilir ve güncel para kazanma habeleri‘nden ilk siz haberdar olabilirsiniz.Yürüyerek para kazandıran uygulamalar bu sayfada güncelenip yenileri eklenecektir.

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu