Hakkımda

envercoban.com para kazanma bloğu
envercoban.com

Envercoban.com kişisel blog kurucusu Bursa orhangazi ilçesinde doğup büyüyen 2009 yılından beri internette blog yazarlığı yapmakta olup özellikle internetten para kazanma yolları hakkında yazılar yazmaktayım.

Kişisel bloğumu yazmayı araştırmayı sevdiğim ve yıllardır internet ortamında iş araştırmaları yapan doğru ve güvenilir kazanç yolları hakkında en doğru güncel bilgiler ile benimde yapmış olduğum internet işlerini sizlere tavsiye ederek sizlerede yardımcı olmak istediğimden bilgi ve birikimlerimi paylaşmaktayım.

Blog yazarlığında en fazla ilgi duyduğum Wordpress blog ve Blogger bloglar ile sizlere ulaşmakta olup sizlerinde wordpress ve Blogger bloglar hakkında bilmeniz gerekenler ve bu bloglar için gerekli olan eklentileri ve bilgileri bloğumda bulabileceksiniz.

Yıllardır internette iş yapan ve para kazanan biri olarak sizlerinde yazacağım yazılar ile internette para kazanma arayışlarınızı sonladırmak ve yapabileceğiniz işlerin ve size gerekli olan eğitim ve bilgileri ulaştırarak sizinde kazanç elde eden biri olmanız bizleride mutlu edecektir.

İşte bu yüzden yaklaşık 10 yıllık bilgi birikim tecrübelerim ve internette nasıl para kazandığımı pdf olarak bir e kitaba yazdım ve sizlerinde bizler gibi hangi yol ve yöntemler sayesinde para kazanabileceğinizi öğrenebileceğiniz ücretsiz bir blog açarak bu blog ile nasıl para kazanabileceğiz rehber Buradan inceleyebilirsiniz.

Google Play kitaplar bölümünde satışta olan rehberimiz ile sizde internetten gerçek para kazandırack stratejidiler ve eğitimlere ulaşabilirsiniz.

Kişisel bloğumzu takip ederek bu yararlı bilgileri sizlerde uygulayıp online internet girişimcileri para kazananlar arasına adınızı yazdırabilirsiniz.Unutmayın bilgi paylaştıkça çoğalır.

 

 

Başa dön tuşu