Para Kazanma

Gumroad ile E-Kitap Satışı Yaparak Para Kazanma 

Gumroad ile E-Kitap Satışı Yaparak Para Kazanma 

Gumroad ile E-kitap satışı yapmak artık çok daha kolay.Kullanımı oldukça kolay olan Gumroad ile hemen hemen herkes tarafından ve her konu hakkında satış yapabilmek mümkündür.  Eğlence, sanat, dikiş- nakış ve E-Kitap gibi birçok konuda yeteneklerinizi paraya dönüştürmeniz mümkündür.

Çalışıyorum ama yeteneğimin karşılığı bu değil diyen bütün herkes için yeni bir iş ve para kazanma alanı mevcut. Gumroad yardımı ile yeteneklerinizin maddi karşılığını bulmanız mümkündür.

Özellikle son dönemlerde popüler olan mesleklerden biride E- Kitap yazarlığı yapmak oldu. Gumroad ile E-kitaplarınızı satabilmeniz mümkündür. İnternetin bu kadar çok kullanılması ve dünyanın bu kadar hızlı bir etkileşim halinde olmasından dolayı ürünlerinizi çok daha geniş bir pazara yayılmasını sağlayabilir ve çok daha fazla satılması Gumroad yardımı mümkündür.

Gumroad Nedir?

Yeteneklerinizi kullanarak oluşturduğunuz hemen hemen bütün ürünlerin satılabildiği uygulamanın başında Gumroad gelmektedir. Özellikle ben yazmayı seviyorum ama bunu dijital ortamda nasıl maddi bir değere dönüştürebilirim diye endişe eden bütün yazar adaylarına Gumroad, size üretin ben Gumroad ile E-Kitaplarınızı maddi olarak değerine satarım diyor.

Bkz: E-Kitap Yazmak İstiyorum Diyenlere Tavsiyeler

E-Kitap yanında birçok alandaki hizmetlere bir pazar alanı oluşturmaktadır. Dikiş deseni yapabilen ev hanımlarından tutun da mobilya şablonu yapabilen usta ve mühendislere kadar bu yeteneklerini maddi olarak kullanabilmeleri için bir fırsat vermektedir. Bununla birlikte Gumroad özellikle yatırımcılar tarafından oldukça sık kullanılan ve ürünlerinin satışlarını sağlayan ETSY pazarına bir alternatif yaratmanızda mümkündür.

E-Kitap Nedir?

Özellikle kitabı fiziksel olarak elinde tutmak, onu koklamak, sayfalarına eli ile dokunarak çevirmek kitap ile arasında bir takım duygusal bağın kurulmasını isteyen birçok okuyucu tarafından E-Kitap’a çok sıcak bakılmasa da son dönemlerde insanlar tarafından sıkça kullanılmaya başlanan elektronik kitap oldukça popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Okuyuculara birçok açıdan kolaylık sağlayan E-Kitap, kaleme alınan bütün kitapları dijital ortama aktarılmasını sağlamaktadır. Bilgisayar, telefon ve diğer elektronik cihazlara indirilen uygulama sayesinde kitapları dijital ortamda okumaya fırsat vermektedir. Ayrıca Gumroad ile E-Kitap satışının yapılması mümkündür. E-Kitap yazarlığı yapmak veya sadece bu konuda ticaret yapmak isteyen kişilere Gumroad farklı ve yeni fırsatlar sunmaktadır.

Bkz: E Kitap Yazarak Nasıl Para Kazanılır

Enver Çoban

Para Kazanma,İş Fikirleri hakkında kendimizinde uygulayıp kazanç elde etmiş olduğumuz yöntemler En yeni ve güncel bilgiler Envercoban.com'da

İlgili Makaleler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir

Başa dön tuşu